Ara
 • Balayı Otelleri
 • Balayı Turları
 • Damatlık
 • Dans Kursu
 • Düğün Davetiyesi
 • Düğün Fotoğrafçısı
 • Düğün Mekanları
 • Düğün Pastası
 • Gelin Arabası
 • Gelin Çiçeği
 • Gelin Saçı ve Makyajı
 • Gelinlik, Nişanlık, Abiye
 • Güzellik Merkezi
 • Müzik
 • Nikah Şekeri & Hediyelik
 • Organizasyon Firmaları
Şehir

Üyelik Avantajları

Düğün Firmam Sayfası

Günümüzde bir internet sitesi sahibi olmak hem masraflı hem de sürekli uğraş isteyen bir iş. Biz bunu sizin için yapıyoruz ve daha çok müşteriye ulaşmak için çalışıyoruz. Sizin yapmanız gereken tek şey üye olmak. Ekibimiz sayfanızın en iyi şekilde hazırlanması için gereken her şeyi yapacak ve sosyal medya ile arama motorlarında bulunur olmanız için tavsiyelerde bulunacaktır. Bunlar dikkatinizi çektiyse bir de firma sayfanızda neler olacak inceleyin.

Kontrol Paneli

Firmanızın tüm ayarlarını kolayca yapabileceğiniz bir panelimiz mevcut. Buradan her şeyi kolayca yönetebilir, ekleme ve silme yapabilirsiniz. İster yeni resimler yükleyin, isterseniz firma bilgilerinizi değiştirin. Firmanızla ilgili kontrol tamamen sizde!

İstatistikler

Firma sayfanıza ziyaretçiler nereden gelmiş, nasıl gelmiş, mobil mi bilgisayar mı kullanmışlar, hangi kelimelere tıklamışlar, sayfanızda kaç dakika zaman geçirmiş, tekrar mı gelmiş ilk kez mi gibi daha onlarca istatiği Google ayrıcalığı ile izleyebilir, sayfanızı bu analizlerle geliştirebilirsiniz.

Arama Motoru Optimizasyonu

Firma sayfanız tüm arama motorları için optimize edilir. Arama sonuçlarında firmanızın nasıl görüneceği profesyonel olarak ayarlanır. Başlık, url, açıklama yazısı gibi detaylar girilir. Böylece firma adınızı arayanlar kolayca size ulaşır ve dönüşüm oranı artar.

Firma Sloganı

Firmanız, ürün ve hizmetleriniz için slogan alanı oluşturduk ve bunu arama sonuçları ile firma sayfanızın en çok görünen konumunda gösteriyoruz. Dikkat çekici bir slogan ile müşterileri firmanıza yönlendirebilirsiniz. Firmanız için henüz bir slogan düşünmediyseniz, bize ulaşarak profesyonel ekibimizden yardım alabilirsiniz.

Slogan

Resim Galerisi

Firmanızın, ürün ve hizmetlerinizin resimlerini galeri şeklinde firma sayfanızda sergileyebilirsiniz. Resimleri gören ve beğenen kişilerin sizinle çalışma olasılığı artacak, böylece daha çok kişiye ulaşarak kazancınızı artıracaksınız. Unutmayın, kontrol panelinde resimlerin sırasını değiştirebilir, yeni resimler ekleyebilir ve istediğiniz zaman güncelleme yapabilirsiniz.

Resim Galerisi

Tanıtım Videosu

Firma sayfanızda tanıtım videonuzu yayınlamanız için önlerden yer tuttuk. Videolar daha dikkat çekici, bu yüzden mobile ziyaretçiler ilk önce videoya bakıyor. Videonuzu YouTube ve Vimeo gibi sitelere yükledikten sonra kolayca firma sayfanıza ekleyebilir ve istediğiniz zaman değiştirebilirsiniz. Tanıtım videosu yapmak veya mevcut videonuzu sayfaya eklemek için yardım isterseniz bize ulaşmanız yeterli.

Video

Websiteniz ve Sosyal Medya Hesaplarınız

Firma sayfanızda websitenizin linkini gösteriyoruz. Sizi daha iyi tanımak isteyen çiftler sitenizi ziyaret ederek daha fazla bilgiye ulaşabiliyorlar. Sosyal medya hesaplarınızı da sayfanızda gösterdiğimiz için hem takipçi sayınız artıyor hem de çiftlerin size daha kolay ulaşması için aracı oluyoruz.

Linkler

WhatsApp ile Mesajlaşma

Firma sayfanızda WhatsApp numaranızı gösteriyoruz. Bu özellik mobil kullanıcılar için gayet kullanışlı. Cep telefonu ile firma sayfanıza gelen çiftler anlık olarak WhasApp üzerinden size mesaj gönderebiliyorlar. Müthiş!

WhatsApp

Harita, Konum, Yol Tarifi

Evet, firmanızın nerede olduğunu çiftlerimizin kolayca anlaması için konumunuzu harita gösteriyoruz. Böylece size ulaşmak isteyen çiftler yol tarifini görerek işleri kolaylaşıyor. Mutlaka haritaya konumunuzu eklemeyi unutmayın.

Harita

Firma Tanıtım Yazısı

İşte size kendinizi tanıtma fırsatı! Hem kendinizi hem firmanızı hem de ürün ve hizmetlerinizi çiftlere tanıtın. İstedikleri bilgileri verin, merak ettiklerini yazın, tüm detayları ekleyin. Çiftlerin genelde hepsi bu yazıyı okuyor, firma hakkında detaylı bilgileri buradan öğreniyorlar. Tanıtım yazısı hazırlama konusunda bize ulaşarak yardım alabilirsiniz.

Tanıtım Yazısı

Kampanyalar

Her firma dönem dönem kampanyalar düzenler. Biz de bunun için firma sayfanıza kampanyalar bölümü ekledik. Kontrol panelinden istediğiniz zaman kampanya ekleyebilir, güncelleyebilir ve sonlandırabilirsiniz. Kampanyalar çiftlerin ilgi odağıdır. Bu nedenle mutlaka kampanyalar bölümünü kullanmanızı tavsiye ediyoruz.

Kampanyalar

Etkinlikler

Firma, sektör ve yaptığınız iş ile ilgili etkinlikleri unutmadık. Daha çok kişiye ulaşmak için açılış, buluşma, vb. etkinlikleri firma sayfanızda gösterebilirsiniz. Etkinliklere konum, tarih, saat bilgilerini ekleyerek sayfanızı ziyaret eden çiftlerin katılımını sağlayabilirsiniz.

Etkinlikler

Ek Bilgiler

Her kategori için çiftlerin en çok merak ettiği konuları bu bölümde gösteriyoruz. Fiyatlarınız, verdiğiniz hizmetler, detaylar gibi sektörünüzle ilgili soruları kontrol panelinizden cevaplayarak ek bilgiler kısmını doldurun. Sayfanızı ziyaret eden çiftler merak ettiği her şeyi kolayca öğrensinler.

Ek Bilgiler

Puan ve Yorumlar

Hizmet verdiğiniz çiftlerden firmanız için puan vermelerini ve yorum yazmalarını isteyin. Ne kadar çok yorumunuz olursa, sizinle çalışacak çiftler için o kadar fazla referans demektir. Unutmayın, yorum bölümü editörlerimiz tarafından denetlenmekte ve gerçek olmayan yorumlara müdahale edilmektedir.

Puan ve Yorum

Hızlı Mesajlaşma

En önemli bölümlerden biri de mesaj formumuz. Firma sayfanızda ki bir çift, aklına gelen bir konuda direkt size mesaj gönderebiliyor. Karşı tarafın email ve telefon bilgilerini görüyorsunuz. Böylece bire-bir görüşme sağlayarak sizden ürün veya hizmet almak isteyen müşteriye ulaşmış oluyorsunuz.

Mesaj Formu

Soru & Cevap

Size gelen müşteriler en çok neleri soruyor? Ürünlerinizde neyi merak ediyorlar? Hizmetleriniz hakkında ne öğrenmek istiyorlar? Bu gibi konular için soru & cevap kısmı hizmetinizde. Buraya istediğiniz kadar soru ve cevap ekleyerek firma sayfanızda gösterin. Çiftler için mükemmel bir bilgi kaynağı olacaktır.

Soru Cevap

Menu

Bazı kategoriler için yiyecek ve içecek menüsü oluşturma imkanı sunuyoruz. Mesela yemekli bir düğün veya kokteyl daveti için neler var bunları menü bölümünde gösterebilirsiniz. İstediğiniz kadar menü oluşturabilir, her zaman bunları güncelleyebilirsiniz.

Menu

Duyurular

Firmanızla ilgili duyuruları bu alanda paylaşabilirsiniz. Yeni ürünler mi geldi? Yeni hizmetleriniz mi var? Fiyatlarınız mı indirimde? Her konuyu buradan göstererek çiftlere kolaylıklar sağlayın ve sizinle çalışmaları için bir adın öne geçin.

Duyurular

Tam fonksiyonel firma sayfasının nasıl göründüğünü anlamak için DEMO olarak hazırladığımız firma sayfasını ziyaret edebilirsiniz. (Bu firma test amaçlı yayınlanmaktadır, yapacağınız işlemlerin ilgili karşı kişisi olmayacaktır.)